TOT UW DIENST

Ooms Veldhoen & Romeijn Makelaars

Ooms Veldhoen & Romeijn Makelaars

Lokaal geworteld met regionale slagkracht!
Ruim 90 jaar kennis en ervaring.

0186 - 619 300


Ooms Veldhoen & Romeijn is één van de tien vestigingen binnen de Ooms-organisatie. Na 90 jaar ervaring, want we zijn sinds 1927 al actief, mogen we wel zeggen dat we weten waar we het over hebben. Ooms weet wat er leeft. Toen één vestiging in Rotterdam, nu maar liefst tien, verdeeld over de hele regio. Door die verschillende vestigingen staan we nog altijd even dicht bij onze klanten als toen, letterlijk en figuurlijk.

Omdat we als lokaal makelaarskantoor onderdeel uitmaken van de regionale Ooms-organisatie bundelen we onze krachten en kennis. En omdat we deel uitmaken van Dynamis, een samenwerkingsverband van regionaal opererende makelaarskantoren, zijn we ook een makelaar met een landelijk bereik.

Klantenervaringen
Bekijk hier hoe onze relaties onze werkzaamheden waarderen.

Onze medewerkers
De medewerkers van Ooms Veldhoen & Romeijn Makelaars zijn u graag van dienst.

Roy Ehbel

Directie, NVM Makelaar, Registermakelaar-Taxateur (RMT), Register-Taxateur (RT)

r.ehbel@ooms.com

Dick Veldhoen

NVM Makelaar

d.veldhoen@ooms.com

Dagmar Hendriks

NVM Makelaar RM RT

d.hendriks@ooms.com

Jasper Huisman

NVM Kandidaat makelaar K-RMT

j.huisman@ooms.com

Debby Verbaas

Commercieel medewerkster

d.verbaas@ooms.com

Mariska Maaskant

Commercieel medewerkster

m.maaskant@ooms.com

Marinde Saly

Commercieel medewerkster

m.saly@ooms.com

Loïs Ehbel

Commercieel medewerkster

l.ehbel@ooms.com

Joke Ampt - Oversier

Financiële administratie

j.ampt@ooms.com

Contact
 

Bezoek- en postadres

Ooms Veldhoen & Romeijn Makelaars
Vlietkade 1
3262 JN Oud-Beijerland

Contactgegevens

0186 - 619 300
hoekschewaard@ooms.com
www.ooms.com

Openingstijden

Ma t/m vr 09:00 — 17:30
Za Op afspraak/telefonisch bereikbaar tussen 09:30 — 16:30
Zo Gesloten

Afspraken of bezichtigingen zijn bij dit kantoor ook mogelijk buiten deze openingstijden.

[ { "address": "Vlietkade 1", "zipCode": "3262 JN", "city": "Oud-Beijerland" } ]