Ruime zeskamerwoning met twee dakkapellen, een mooie keuken en badkamer en tuin op het westen.
Deze in 1992 gebouwde tussenwoning heeft verrassend veel woonruimte en is een maatje groter dan de huizen aan de overkant. Dat merk je op alle verdiepingen.
De afwerkingen zijn eigentijds en daarom kan dit leuke huis zonder grote verbouwingen betrokken worden.
De indeling is als volgt: entree, hal met toiletruimte met wandcloset, meterkast en trapopgang. Lichte woonkamer met trapkast en open keuken met schuifpui aan de tuinzijde. Deze is hoekopgesteld en uitgevoerd met diverse inbouwapparatuur, zoals een vijfpits gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, koelkast en een combi-oven. Een praktische bijkeuken/achterhal geeft toegang tot de tuin.
De begane grondvloer is afgewerkt met een laminaatvloer met daaronder comfortabele vloerverwarming.
Op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers en de badkamer. Deze is ingericht met een inloopdouche, een dubbel wastafelmeubel en een tweede toilet.
Op de tweede verdieping zijn twee dakkapellen geplaatst. Daardoor konden twee extra slaapkamers gemaakt worden. De voorzolder biedt voldoende ruimte voor de wasapparatuur en de cv-ketel (Remeha 2012).
Ook is er nog een bergzoldertje boven de kamers.
De achtertuin ligt op het westen. Hierin staat een houten berging.
Aan de voorkant grenst de woning aan een voetpad en een brede groenstrook. Lekker vrij en veilig voor kleine kinderen.
De gehele woning is uitgevoerd met dubbel glas. De houten ramen en kozijnen zijn in 2017/2018 geschilderd.
Al met al een heerlijke gezinswoning op een fijne plek!
Kadastrale gegevens:
Gemeente ’s-Gravendeel, sectie B nummer 3081, groot 1 are en 22 centiare
Volle eigendom
Tuinligging: west
Maatvoering (indicatief):
Gebruiksoppervlakte wonen : circa 115 m²
Gebruiksopp. extern (berging) : circa 5 m²
Inhoud woning : circa 385 m³